2011 Uluslararası Kimya Yılı
Her Yönüyle Kimya Sempozyumu

2011 Uluslararası Kimya Yılı kimyanın, özellikle yaşamımızı kolaylaştırmada ve geliştirmede ne denli yaratıcı bir bilim olduğunu göstermek için iyi bir fırsattır. Konferanslar, sergiler ve gösteriler, yarışmalar, yazılı, görsel ve çevrimiçi basında yer alacak programlar ve etkinlikler ile kimya alanında yapılan araştırmaların yerel, ulusal ve küresel boyutta çevre, yiyecek, su, sağlık, enerji, ulaşım vb. sorunları çözmede ne denli önemli olduğu üzerinde durulacaktır.

Bizler de Bilkent, ODTÜ ve Hacettepe Üniversiteleri Kimya Kulüp ve Toplulukları olarak 19-22 Ekim 2011 tarihinde Ankara'da düzenleyeceğimiz dört gün sürecek olan etkinliklerle 2011 Kimya yılını coşkulu bir biçimde kutlamayı hedefliyoruz.

Etkinliğimize katılmanız için sizi davet ediyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Bu büyük etkinlikte Ankara'da buluşmak ümidiyle...

Saygılarımızla
Organizasyon Komitesi

 

Etkinlik programı yakın bir tarihte kesinleştirilerek yukarıdaki linkten duyurulacaktır.

Sempozyuma katılım için herhangi bir ücret alınmamaktadır ancak katılacak kişi sayısının belirlenmesi ve katılımcıların tüm konferans ve etkinlikle rahatlıkla katılabilmeleri için kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi "kayıt" başlığı altında yer almaktadır.

Davetli Konuşmacı listesine yukarıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Davetli konuşmacı listesi, kesin liste belirleninceye kadar düzenli olarak güncellenecektir.

Sempozyuma poster sunumu ile katılmak isteyenlerin özet bildirilerini 10 Eylül 2011 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Online özet yükleme sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Çok Güzel Moleküller Bunlar Liselerarası Özel yarışmasına katılmak için tıklayınız.